عضویت یک روزه

 عضویت یک روزه در وب سایت آموزش کامپیوتر 

30000 

 مدت زمان دوره:  1 روز

چنانچه فقط به یکی از محتوا های وب سایت نیاز دارید و قصد ادامه روند آموزشی خود را در وب سایت ندارید و یا می خواهید بطور آزمایشی محتوای وب سایت را بررسی کنید می توانید از عضویت یک روزه در وب سایت لذت ببرید و پس از آن با خرید عضویت با مدت زمان طولانی تر دانش کامپیوتر خود را بالا ببرید

 

عضویت یک ماهه

 عضویت یک ماهه در وب سایت آموزش کامپیوتر 

80000 

 مدت زمان دوره:  1 ماه

اگر قصد یادگیری یک مبحث را به مدت یک ماه دارید انتخاب این گرینه می تواند بسیار مفید باشد. آمارهای عضویت وب سایت ما نشان می دهد اکثر کسانی که عضویت یک ماهه را خریداری کرده اند تمدید عضویت خود را یکساله انجام داده اند. ما پیشنهاد می کنیم از همین الان عضو یکساله شوید.

 

عضویت شش ماهه

 عضویت شش ماهه در وب سایت آموزش کامپیوتر 

150000 

 مدت زمان دوره:  6 ماه

چنانچه پیشبینی شما برای مدت زمان استفاده از وب سایت نهایتا شش ماه می باشد می توانید از این گزینه استفاده کنید. توجه داشته باشید که تنها با پرداخت ده هزار تومان بیشتر می توانید عضویت یکساله را خریداری نمایید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که این وب سایت به یک پاتوق همیشگی شما تبدیل خواهد شد.

 

عضویت یک ساله

 عضویت یک ساله در وب سایت آموزش کامپیوتر 

250000 

 مدت زمان دوره:  1 سال

با عضویت یکساله در وب سایت آموزش کامپیوتر می توانید تا 365 روز از تمام محتوای وب سایت بدون هیچ محدودیتی لذت ببرید. ما به شما اطمینان می دهیم کلی به دانش شما افزوده شود و با پرداخت همین مبلغ اندک علاوه بر تقویت دانش خود همواره از مطالب جذاب و جدید وب سایت نیز بهره مند می شوید

 

تا به حال پرداخت اینترنتی انجام ندادید؟

اگر تا حالا پرداخت آنلاین انجام ندادید یا بلد نیستید پرداخت اینترنتی انجام بدید و یا اصولا یه جورایی از این کار ترس دارید حتما آموزش پرداخت اینترنتی رو بخونید.

آموزش کامپیوتر

آموزش کامپیوتر

آموزش مهارت های عمومی و تخصصی کامپیوتر در قالب آموزش های مرتبط با نرم افزار و سخت افزار

آموزش ویندوز

آموزش ویندوز

آموزش مهارت های نصب و کاربری سیستم عامل های ویندوز XP - 7 - 8 بصورت مبتدی و پیشرفته

آموزش آفیس

آموزش آفیس

آموزش مجموعه نرم افزار های ماکروسافت آفیس شامل ورد - اکسل - پاورپوینت - اکسس - آوتلوک

ورود کاربران

رضایت کاربران