تخمین زمان مطالعه 3 دقیقه (535 کلمه)

درس هشتم آموزش ورد

word-training درس هشتم آموزش ورد

در درس هشتم آموزش ورد می خواهیم به مبحث ایجاد فاصله بین خطوط، سطر و پاراگراف بپردازیم. فاصله ها در اغلب موارد جهت زیباتر دیده شدن متون ، سطوح و فضاهای موجود به کار م.ی رود. با ما همراه باشید تا با درس هشتم از آموزش ورد متن ها را زیبا تر و پاراگراف ها را خاناتر و جذاب تر کنیم.

 

فاصله گذاری میان پاراگراف و خطوط

مهم‌ترین بخش ایجاد یک سندT، در طراحی آن خلاصه می‌شود. زمانی که طراحی سند و فرمت بندی آن انجام شد نیاز به این خواهید داشت که بدانید چگونه و چطور فضا‌ها را در متن ایجاد کنید. در این درس خواهید آموخت که چگونه خطوط و پارگراف را به روشهای متنوع فاصله بندی کنید.


فاصله بندی بین خطوط

در رابطه فاصله سازی بین خطوط:

فاصله سازی میان خطوط را می‌توان با نشانه‌ها و خطوط اندازه گیری کرد. برای مثال زمانی که در متن میان کلمات دوبار فاصله گذاری شده باشد و یا فضای میان آن‌ها زیاد باشد. به عبارت دیگر، شاید 12 نقطه در متن مشخص شود یا یه چیزی در حد 15 نقطه فاصله، که فضای کافی برای متن را با فضای بیشتر اضافه می‌کند. می‌توانید فضای آن را در صفحه و یا کل خطوط بیشتر کنید و یا آن را کم کنید و خلاصه اندازه آن را می‌توانید بطور دلخواه تعیین کنید. 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

8
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت