تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (854 کلمه)

درس چهارم آموزش ورد

word-training درس چهارم آموزش ورد

یکی از مهمترین ابزارهای هرکدام از نرم افزارهای آفیس گزینه ای است که از طریق آن مطالب و یا اسناد خود را ذخیره می کنیم. در این درس با روش های ذخبره متون و به اشتراک گذاریآن آشنا می شویم.

اشتراک گذاشتن و یا دریافت اسناد (share and receive documents) در ورد

مهم است که بدانید چگونه باید سندی را که بر روی آن کار می‌کنید را ذخیره سازی کنید. ذخیره سازی متن به شما این امکان را می‌دهد که نتیجه کارتان را حفظ کنید و گزینهٔ Save As به شما این قابلیت را می‌دهد که روی نسخهٔ اصلی متن تغییرات انجام شده را ذخیره نکنید بلکه آن را بدون تغییر باقی نگه می‌دارد. روشهای زیادی هست برای به اشتراک گذاشتن و یا دریافت اسناد (share and receive documents) که بر روی نحوه ذخیره سازی شما تاثیر می‌گذارد.

آیا درحال دانلود کردن سندی هستید؟ دفعه اول است که آن را ذخیره می‌کنید؟ نام ذخیره شده آن فرق می‌کند؟ می‌خواهید آن را برای کسی ارسال کنید از Word 2010 استفاده نمی‌کند؟ همه این‌ها در نحوهٔ ذخیره سازی سند شما تاثیر دارد. در این درس می‌آموزید که چگونه Save و یا Save As کنید و یا برای نرم افزار Word 97-2003 و یا با فرمت pdf ذخیره کنید.

 

نحوه ذخیره سازی متن در ورد

Save As به شما این امکان را می‌دهد که محلی را که می‌خواهید در آن سند را ذخیره کنید را مشخص کنید. این گزینه زمانی مفید است که بخواهید نسخه اصلی سند را حفظ کنید و یا بهتر است که اول سند را ایجاد کنید بعد شروع به نوشتن متن در آن بکنید.


۱.     بر روی برگه File کلیک کنید.

۲.     Save As را انتخاب کنید.


آموزش ورد۳.     در قسمت Save As محلی را که می‌خواهید در آنجا فایل ذخیره شود را انتخاب کنید.

۴.     نام سند را تایپ کنید و ذخیره کنید.

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

15
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت