تخمین زمان مطالعه 2 دقیقه (464 کلمه)

درس دهم آموزش ورد

word-training درس دهم آموزش ورد

درس دهم آموزش ورد را به شکاف ها در بین متن اختصاص داده ایم. معمولا شکاف ها و یا فاصله های اضافی که گاهی ناخواسته و بر اساس عادت فشردن کلید اینتر و یا فاصله  ایجاد می شود با چشم قابل تشخیص نیستند و ممکن هست متن و محتوای سند ورد ما را غیر حرفه ای نشان دهد برای همین در این درس می آموزیم که چسور با ابزار مخصوصی که برای این کار در ورد وجود دارد این فاصله ها را مدیریت و اصلاح و تنظیم کنیم.

 

برای ایجاد فاصله در صفحات در نرم افزار ورد از روش های زیر اقدام می کنیم: 

افزودن فاصله میان صفحات

این برنامه دارای چندین نوع فاصله میان صفحات است که می‌تواند و نحوه صفحه گذاری و طرح بندی را تغییر دهید. هر نوع از این فاصله بندی میان صفحات با هدفی متفاوت تعبیه شده است که می‌تواند بر روی متن تاثیر بگذارد.  Page breaks رفتن به صفحه بعد و صفحه جدید قبل رسیدن به انتهای صفحه درحالی که هنوز مانعی میان بخش‌هایی از سند به دلیل ایجاد  قالب بندی ایجاد شده است.

Column breaks شکاف میان ستون‌ها در یک محل خاص قرار می‌گیرد. در این درس، می‌آموزید که چطور میان متن ستون ایجاد کنید و یا آن ستون را حذف کنید.

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

10
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت