ورود به سایت  \/ 
x
x
عضویت  \/ 
x

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (819 کلمه)

آموزش درج تصاویر در پاورپوینت

powerpoint-training

ما در این قسمت قصد داریم تا شما را با نحوه کار با تصاویر در Power point آشنا نماییم تا در ایجاد یک فایل ارائه بتوانید بخوبی با این قسمت کار کنید. از آنجایی که استفاده از تصاویر در یک فایل ارائه تا حدودی یک الزام به حساب میآید ما هرگونه نگرانی شما را برطرف خواهیم نمود و به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه بتوانید بصورت کامال حرفهای تصاویر را در کار خود داشته باشید.

قبل از شروع این نکته بسیار مهم در مورد کار با تصاویر را بیان میداریم که شما میبایست برای داشتن یک کار حرفهای و ایجاد فایلهای خالقانه و زیبا حتما معلومات خود را در مورد فرمتهای گرافیکی و بخصوص فرمتهای تصاویر و کاربرد هرکدام از آنها را در امور گرافیکی باال برده و دیگر اینکه حداقل آشنایی متوسط را با نرم افزار قدرتمند Photoshop را کسب نمایید تا ببینید که دیگر چگونه میتوانید به راحتی و به زیبایی هرچه تمام یک فایل ارائه بسیار مخاطب گرا را ایجاد نمایید. برای وارد کردن تصویر به اسلاید در سربرگ Insert در بخشImage روی گزینهPicture کلیک کنید و سپس تصویر مورد نظر خود را وارد نمایید.

 تصاویر در پاورپوینت

همان طور که مشاهده میکنید تصویر با یک سربرگ جدید با عنوان Format ظاهر میشود اولین موردی که به چشم میآید گیرههای اطراف تصویر است که شما به کمک آنها میتوانید اندازه تصور خود را تغییر دهید و یا این که آن را بچرخانید. همچنین شما میتوانید در چرخاندن و تغییر سایز با استفاده از درگ، از دو کلید Shift و Alt استفاده نمایید.

در چرخاندن با فشردن و نگه داشتن کلید Shift چرخش در جهات و زاویه معین و در تغییر اندازه با فشردن و پایین نگه داشتن همزمان Shift+Alt تغییر اندازه متناسب با طول و عرض تصویر صورت میگیرد.

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

12
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید