تخمین زمان مطالعه 6 دقیقه (1205 کلمه)

انیمیشن ها در Power Point

powerpoint-training

دراین قسمت آموزش پاورپوینت قصد داریم تا به یکی از پرکاربردترین سربرگ برنامه بپردازیم که به ما امکان قرار دادن انیمیشنها بر روی باکسها و گرافیکهای وارده در اسالید را میدهد. سربرگی که قصد پرداختن به آن را داریم Animation نام دارد. طبق روال کاری قصد داریم تا قبل از شروع شما را با مفاهیمی که الزم است تا در ابتدا با آن آشنا شوید را آموزش دهیم.

برای قرار دادن انیمیشن بر روی هر چیز در اسلاید شما سه زمان و یک حالت را باید مورد توجه قرار دهید که زمان ظاهر شدن، ماندن و محو شدن میباشد و حالتی که توجه به آن میشود در مورد مسیر میباشد که برای مثال یک شکل از کجا ظاهر و به کجا برود. با همین مقدار توضیح به کار می پردازیم.

 

نخستین ابزار از این سربرگ که پیشنهاد میکنیم ابتدا از آن استفاده نمایید Animation Pane میباشد که پانل Animation  را برای شما آشکار میسازد. در این پانل شما میتوانید نحوه اجرای انیمیشنها را مشاهده و ترتیب چینش و نمایش آنها را تغییر دهید.

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

4
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت