ورود به سایت  \/ 
x
x
عضویت  \/ 
x

تخمین زمان مطالعه 2 دقیقه (375 کلمه)

آشنایی با نمودارها در پاورپوینت

powerpoint-training

برای افزودن یک نمودار در پاورپوینت می بایست در سربرگ Insert و در قسمت Illustration روی گزینهChart کلیک کنید و سپس نمودار دلخواه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال از نمودار میلهای برای نمایش دادهها در سپری شدن زمان و از نمودار دایرهای برای نمایش درصد استفاده میشود.

 

 

بعد از انتخاب نمودار مورد نظر شما وارد نرم افزار Excel میشوید که میتوانید عنوانها را تغییر داده و مقادیر خود را وارد نمایید (توجه داشته باشید که در سلول A1 چیزی درج نشود) و در پایان کار تنها لازم است تا با کلیک بر روی گزینه Exitدر سربرگ File نمودار را ایجاد نمایید.

 اکنون دو سربرگ برای شما ظاهر میشود که شما با سربرگFormat به طور کامل آشنا هستید اما در سربرگ Design در قسمت Type میتوانید با گزینه Change Chart Type به تعویض نمودار خود بپردازید.

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

1
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید