تخمین زمان مطالعه 1 دقیقه (171 کلمه)

درس هفتم آموزش پاورپوینت - باز و بسته کردن یک فایل پاورپوینت

powerpoint-training درس هفتم آموزش پاورپوینت

آسان ترین شیوه برای باز کردن یک فایل در Power Point استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+Oاست. در نگاه تخصصی تر شما برای انجام این کار میبایست به سربرگ  File رفته و در پانل Open گزینه Browse را در قسمت Computer کلیک کنید و سپس در کادر باز شده به جستوجوی فایل خود پرداخته و آن را به برنامه معرفی کنید، و در پایان روی Open کلیک کنید. (زمانی که شما از فایل خود مطمئن نیستید و احتمال میدهید که فایلتان دارای ویروس است زبانه گزینه را باز Open کرده و Open In Protected View را انتخاب کنید)

باز و بسته کردن یک فایل پاورپوینت

برای بستن فایل جاری رایجترین شیوه

استفاده از Close در باالی سمت راست برنامه است. )در صورت ذخیره نبودن فایل پیغامی مبنی بر ذخیره کردن فایل به شما نمایش داه می شود که در مباحث بعد به شما نحوه ذخیره فایل را توضیح میدهیم( خوب با این کار برنامه هم بسته میشود اما اگر بخواهید فقط فایل جاری بسته شود، برای این کار به سربرگ File بروید و روی گزینه Close کلیک کنید.

باز و بسته کردن یک فایل پاورپوینت

 

2
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت