ورود به سایت  \/ 
x
x
عضویت  \/ 
x

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

تخمین زمان مطالعه 5 دقیقه (928 کلمه)

اجرای اسلایدشو در پاورپوینت

powerpoint-training

ما در این قسمت از آموزش پاورپوینت میخواهیم تا به شما چگونگی اجرای یک ارائه و نحوه کار در زمان ارائه را آموزش دهیم. قبل از آموزش این نکته بسیار مهم را میبایست در نظر بگیرید که برای داشتن یک ارائه خوب شما میبایست دیگر مواردی که در مباحث آینده به آن میپردازیم را حتما عمل نمایید تا در هنگام ارائه دچار مشکل نشوید.

حال که شما با پنج سربرگ ,Animations, Home، Insert ، Design، Transitions آشنا شدید میتوان گفت که نود درصد از کار را آموزش دیدهاید و تنها موارد پایانی کار که میبایست در انجام آنها دقت الزم را داشته باشید، باقی مانده است. در این زمان شما میتوانید به راحتی اسالیدهای خود را ایجاد، به آنها محتوا داده و برای آنها انیمیشن و حالتهای عبور را در نظر بگیرید و تنظیمات زمان را انجام دهید. در حین کار همواره میتوانید از روشهای زیر، کار خود را به اجرا در بیاورید:

الف- فشردن کلید F5 ت اسلاید نخست اجرا گردد

ب- فشردن همزمان کلیدهای F5 و Shiftبرای نمایش اسلاید جاری

ج- کلیک آیکون Slide Show در پایین برنامه تا از اسلاید جاری اجرا گردد

د- کلیک آیکونFrom Beginning در سربرگSlide Show برای نمایش از اسلاید نخست (به مانند کلید F5عمل میکند)

ه- کلیک آیکون From Current Slide در سربرگ Slide Show تا از اسلاید جاری اجرا گردد.

در ادامه به نحوه کار در نمای اسلایدشو با پرداختن به ابزارهای آن میپردازیم. بطور کلی زمانی که شما در این نما قرار میگیرید چهار امکان در اختیار دارید که عبارتند از: گزینه هایی که به صورت کم رنگ در پایین اسلایدها هستند، تعدادی گزینه با راست کلیک کردن، امکان استفاده از ابزارهایی مانند قلم در حین کار و اسلاید سیاه رنگی که در پایان کار به نمایش در می آید.

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

10
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید