تخمین زمان مطالعه 3 دقیقه (596 کلمه)

قراردادن صدا و ویدیو بر روی اسلاید پاورپوینت

powerpoint-training

یکی دیگر از امکانات جذاب نرم افزار پاورپوینت برای شما این است که میتوانید به راحتی از صوت و ویدیو در کار خود استفاده نمایید. از این امکان میتوانید برای قرار دادن صدا به عنوان پسزمینه اسالیدها استفاده نمایید و حتی میتوانید در هرکجای کارتان که مایل بودید صدای خود را ضبط نموده و بر روی اسالید قرار دهید )کتاب فوقالعاده ما در خصوص عکس برداری از صفحه نمایش راهکارهای بسیار جذاب و کاربردی را به شما پیشنهاد نموده است( یا این که در زمان معرفی محصوالت خود فیلمهایی را که در خصوص آن دارید را به نمایش درآورید. ما اکنون در اینجا برای نمونه قصد داریم تا یک فایل صوتی را در پسزمینه تمامی اسالیدها قرار دهیم:

ابتدا در سربرگ Insert و در قسمت Mediaگزینه را انتخاب نمایید. این گزینه دارای سه زیرمنو میباشد که به ترتیب به شما امکان وارد کردن صدا از طریق برخط، از روی هارد و ضبط صدا را میدهد. ما در اینجا گزینه Audio on My Pc را انتخاب می نماییم و با توجه به فرمتهای قابل پشتیبانی برنامه یک فایل را از روی هارد سیستم خود انتخاب مینماییم و آن را Insert می کنیم.

در اینجا فایل ما با یک آیکون در برنامه بر روی اسالید جاری به نمایش در میآید که شما میتوانید به مانند کار بر روی تصاویر با استفاده از سربرگ Format  به تغییرات دلخواه بر روی آن بپردازید و همچنین توجه داشته باشید که این تنظیمات در خصوص فیلم نیز همین گونه می باشد.

 

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

5
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت