تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (770 کلمه)

Hyperlink و Action Buttom در پاورپوینت

powerpoint-training

در قسمت آموزش شکلها بحث در مورد Action Button پاورپوینت را به آینده موکول کردیم و قرار بر این شد تا در جایی دیگر بصورت اختصاصی آن را آموزش دهیم. اکنون ما در اینجا قصد داریم تا شما را با Hyperlinkها و Action Button ها آشنا نماییم. آنچه که در یک فایل ارائه از اهمیت بخصوصی برخوردار است تعامل بیشتر میباشد که شما بوسیله این دو مورد میتوانید این تعامل را افزایش دهید. حال اینکه چگونه این عمل صورت میگیرد در ادامه به آن میپردازیم؛ Hyperlink ها به شما این امکان را میدهند تا بتوانید ارجاع و پیوند را در کارتان قرار دهید تا هر زمان و در هرکجا که الزم دانستید از آنها استفاده نمایید.

 

به بیانی ساده تر زمانی برای شما پیش میآید که میخواهید در هنگام توضیح در مورد یک چیز به عنوان مثال یک رشته کوه همزمان تصاویری از آن را به نمایش درآورید؛ در اینجا است که شما با پیوند قرار دادن فایل تصاویر به متن توضیحی میتوانید با یک کلیک ساده آنها را به نمایش درآورید. پس به این صورت میتوانید کارهای دیگر نظیر اتصال سرفصلها به اسالیدهای توضیحی آنها، اتصال یک نوشته به یک آدرس اینترنتی و... را خیلی راحت و آسوده انجام دهید.

 

Action Button ها نیز عملکردی مشابه Hyperlinkها دارند با این تفاوت که در اینجا فقط این اشکال هستند که لینک و پیوند میخورند و این باعث آن است تا شما بتوانید آسانی کار و مشخص بودن را به کاربران خود هدیه دهید تا در هنگام کار به سادگی هرچه تمام و در یک نمای بسیار جذاب بتوانند کار شما را تماشا نمایند و تعامل راحتتر و بیشتری را با آن برقرار کنند.

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

1
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت