ورود به سایت  \/ 
x
x
عضویت  \/ 
x

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

تخمین زمان مطالعه 2 دقیقه (375 کلمه)

ایجاد اسلایدشو سفارشی در پاورپوینت

powerpoint-training

در پاورپوینت بعضی از مواقع محتوای کار شما آنچنان زیاد میشود که خواهان آن هستید تا بعضی از زیرمجموعه های عناوین مطالب شما در ارائه نمایش داده نشود و یا اینکه با این کار بتوانید ابتدا به مطالب کلی بپردازید و اگر نیاز شد به جزئیات پرداخته شود. کاربرانی نیز هستند که میخواهند فایل ارائه خود را برای چندین گروه مختلف ارائه کنند و نیاز دارند تا برای هر کدام از آنها تنها بعضی از اسلایدها را نمایش دهند. آیا این افراد میبایست چندین فایل ارائه را ایجاد نمایند؟ جواب خیر میباشد! اگر مبحث مخفی کردن اسلایدها را خوب فرا گرفته باشید و با نحوه پیوند دادن خوب آشنا شده باشید ما در اینجا به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه بتوانید اسلایدشوهایی بسازید که تنها اسلایدهای مورد نظر شما از کارتان را نمایش دهند.

به سربرگ Slide Show رفته و از زیرمنوی آیکون Custom Slide Show گزینه Custom Shows را انتخاب نمایید تا کادر Custom Shows برای شما ظاهر گردد. برای ایجاد اسلایدشو سفارشی جدید روی گزینه New کلیک نمایید تا وارد کادرDefine Custom Show شوید. ادامه کار در تصویر زیر:

 

بعد از اینکه اسالیدشو سفارشی را با نام دلخواه خود ایجاد نمودید دوباره وارد کادر Custom Show میشوید اکنون با استفاده از تصویر زیر بطور کامل با آن آشنا میشوید:

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

1
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید