تخمین زمان مطالعه 5 دقیقه (1012 کلمه)

درس هشتم آموزش پاورپوینت - اشیاء متنی در پاورپوینت

powerpoint-training درس هشتم آموزش پاورپوینت

شما از چند طریق میتوانید این کادرهای متنی را به اسالید خود در پاورپوینت بیفزایید که متداولترین شیوههای آن در سه مورد زیر بیان میشود: 1( در تنظیمات مرجع اسالیدها این کادرها را افزوده و تنظیمات مورد نظر را نیز میتوانید به آنها بدهید. )برای آموزش این قسمت کمی صبور باشید( این روش بیشتر مورد استفاده کسانی قرار میگیرد که تمایل دارند کار با Power Point را به صورت اصولی انجام دهند.

 

2( میتوانید از طریق افزودن Text Boxیک کادر متنی را بیفزایید. این امکان در سربرگ Insert برای شما فراهم آمده است. باید گفت که این روش در موارد محدود مورد استفاده کاربران قرار میگیرد و استفاده آن بیشتر برای کاربران حرفهای میباشد.

 

آموزش پاورپوینت

3( یکی از پرکاربردترین شیوهها که بیشتر از سوی دانشجویان مورد استفاده قرار میگیرد. البته در این مورد به خاطر داشته باشید که این روش را تنها فقط در مواردی بکار بگیرید که زمان کافی را نداشته و میزان متون شما نیز کم باشد چون در این روش شما میبایست پس از هربار بازنشانی به تنظیمات تکراری بپردازید.

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

2
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت