تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (705 کلمه)

شکلها در Power Point

powerpoint-training

ما تابحال شما را با اهمیت طراحی و قالب یک پاورپوینت آشنا نمودیم و گفتیم که یک کار ارائه میبایست دارای طراحی زیبا و مناسب باشد تا مخاطب را مجذوب خود نمایید. در این راه شما به اهمیت تصاویر در این مهم پی بردید و حال وقت آن رسیده است تا بتوانید به راحتی اشکال را نیز در کار خود وارد نمایید و ببینید که چگونه اینها در Power Point میتوانند یک ارائه فوق العاد را ایجاد نمایند؛ بخصوص در زمانی که Action Buttons به یک تبدیل میشوند. توضیحات را کنار گذاشته و به درج اشکال و نحوه کار با آنها میپردازیم و در مورد اشکال  Action Buttons در آینده صحبت میکنیم.

برای ترسیم اشکال هندسی میتوان از گزینه Shape  در سربرگ Insert  و از قسمت Illustration استفاده کرد. بعد از انتخاب شکل دلخواه خود با درگ موشواره به ترسیم میپردازیم و بعد از ترسیم با رها کردن کلید موشواره میتوانید با دستگیرههای اطراف شکل نیز این کار را انجام دهید و به اندازه دلخواه خود از شکل دست یابید.

 

 کار دستگیره های زرد رنگ که در بعضی از اشکال دیده میشه چیه؟

دستگیره های زرد رنگی که در ترسیم بعضی از اشکال دیده میشود به شما کمک میکند تا بتوانید فرم شکل را تغییر دهید؛ به عنوان مثال در ترسیم شکل یک ستاره بتوانید آن را الغرتر یا برعکس جلوه دهید.

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

2
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت