تخمین زمان مطالعه 4 دقیقه (852 کلمه)

طراحی در PowerPoint

powerpoint-training

ما تا کنون سعی نمودیم تا شما را با مبانی اولیه کار با نرم افزار پاورپوینت و نحوه اینکه چگونه یک فایل ارائه را بصورت ابتدایی ایجاد نمایید آشنا کنیم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که شما بتوانید برای کار خود یک قالب را طراحی نموده و در آن قالب کار خود را انجام دهید تا از هم ریختگی که باعث دلزدگی مخاطبانتان میشود جلوگیری نمایید.

یکی از الزامات ایجاد فایل ارائه که مبتدیان بیشتر میبایست به آن توجه داشته باشند آن است؛ هرگز و هرگز از چندین قالببندی برای متنها و اسالیدهای خود استفاده نکنند و همچنین در مورد انیمیشن و حالتهای عبور که در آینده با آنها آشنا میشوید؛ تنها در صورتی از موارد متنوع استفاده کنید که واقعا حجم کار شما باال و بسیار پرمحتوا باشد زیرا زمانی که اطالعات شما در یک روند باشند تنوع طراحی شما تمرکز مخاطب را از بین برده و آن را از توجه کردن به مفاهیم شما دور میدارد. اما زمانی که هرکدام از اسالیدهای شما بتواند مطلب جدید و متغیری را برساند پس نیاز دارد تا طراحی تازهای را نیز با خود داشته باشد. بطور کلی منظور ما آن است که شما با توجه به مخاطب و مطالبتان سعی کنید در انتخاب قالب و دیگر موارد ذکر شده از تکرار و یکنواختی پرهیز و همچنین آن طرف داستان از تنوع بسیار شدید که باعث از بین رفتن تمرکز مخاطبانتان شود دوری نمایید.

اکنون قرار است تا ما در این مبحث آموزشی به سربرگ Design بپردازیم و شما را با مباحثی از قبیل چگونگی اعمال تم، ذخیره یک تم، چگونگی فراخوانی یک تم ذخیره شده و نحوه تغییر در تمها آشنا کنیم.

 

برای دسترسی به ادامه مطلب می بایستی در وب سایت اشتراک داشته باشید

خرید اشتراک

2
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان. همچنین می توانید عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.amoozesh-computer.ir/

آموزش تضمینی کامپیوتر

واقعا فکر می کنید کامپیوتر را فقط در کلاس های آموزشی گران قیمت و یا با کمک استاد خصوصی می توان یادگرفت؟ کاربران وب سایت آموزش کامپیوتر نظر دیگری دارند! ما به شما تضمین می دهیم کامپیوتر برخلاف تصور شما بسیار ساده، شیرین و جذاب است و در هر سنی می توانید مهارت کار کردن با کامپیوتر را آموزش ببینید

عضو سایت نیستی؟ در کمتر از یک دقیقه عضو شو!

ورود به سایت