ورود به سایت  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

1 1 1 1 1

فهرست آموزش HTML 

حتما شما هم به عنوان یکی از دوستداران دانش برنامه نویسی وب بارها نام زبان برنامه نویسی HTML را شنیده اید. دانشی که از سال 1980 رو به پیشرفت و توسعه می باشد. در واقع مهم ترین زبان برنامه نویسی وب در سراسر جهان می باشد و حاصل کدنویسی تمامی طراحان در سراسرجهان، به صورت خروجی کدهای HTML درآمده و در معرض نمایش کاربران درخواهد آمد. قدم اول برای طراحی وب سایت آشنایی با زبان HTML  می باشد.

1 1 1 1 1

html

نحوه کارکرد وب چگونه است؟

اطلاعات صفحات وب داخل فايلهائی به نام Web Pages و يا متن های وب (HTML documents) قرار دارند. اين فايلها يا صفحات ، روی Web Server يا کامپيوترهای سرويس دهنده وب ذخيره شده اند. برای ديدن صفحات وب از نرم افزاری به نام مرورگر و يا Web Browser استفاده مي شود.

1 1 1 1 1

html

در درس دوم آموزش زبان برنامه نویسی اچ تی ام ال شما را با المان ها و عناصر آشنا می کنیم. اینکه ما چطور به صفحه وب سایت بفهمانیم عنوان صفحه وب سایت ما چیست و یا این عبارت تیتر صفحه و این عبارت تیتر یک پاراگراف متنی است با این عناصر و المان ها انجام می شود.

1 1 1 1 1

html

درس سوم آموزش اچ تی ام ال را شروع می کنیم. در این درس می خواهیم دربازه پس زمینه در صفحات وب به شما آموزش بدهیم. پس زمینه در صفحات وب می تواند بصورت رنگ، طیف رنگی و یا یک تصویر گرافیکی باشند. از شما دعوت می کنیم تا با ما باشید با آموزش Background در HTML

1 1 1 1 1

html

در این درس با کدهایی آشنا می شویم که برای متن های وب سایتمان باید از آنها استفاده کنیم. با استفاده از این کدها می توانیم فونت مورد نظر را به متن خود داده و به زیبایی سایت خود کمک کنیم. سایت هایی با فونت زیبا معمولا پرطرفدار از سایت هایی هستند که فونت بسیار بزرگ و یا کوچک دارند.

1 1 1 1 1

html

در این درس با کد رنگها و اهمیت آن در زیبایی سایت بیشتر آشنا می شوید. برای رنگی کرددن زمینه سایت یا قسمتهایی از آن یا حتی نوشته سایت از این کد ها می توان استفاده کرد.

1 1 1 1 1

 html

همه ما با اهمیت وجود تصاویر در سایت آشنا هستیم. با نوشتن کدهایی خاص به راحتی می توان تغییراتی روی تصاویر ایجاد کرد.در این درس به اهمیت این کدها برای تغییرات در تصاویر سایت آشنا می شوید.

1 1 1 1 1

html

تگ Description

این متاتگ هم مانند تگ keywords بسیار لازم و ضروریست. در این کد شما می توانید توضیح مختصر و مفیدی را در مورد صفحه مورد نظر ارائه دهید. این توضیح باید گویای فعالیت و محتوای وبلاگ و یا وب سایت باشد.

1 1 1 1 1

 html

برخی تگ ها تنها مختص ایجاد تغییرات بر روی متن نوشته های وب سایت ما هستند. در این درس با این تگ ها آنا خواهید شد و خواهید دید که چگونه با تغییرای کوچک می توان متن سایت را تغییر داد.

1 1 1 1 1

 html

تا به اینجا با مفاهیم زیادی از زبان برنامه نویسی html آشنا شدید. در این درس با برخی علائم در علم برنامه نویسی html آشنا می شوید. لطفا با دقت درس امروز را دنبال کنید.

1 1 1 1 1

 html

 

آشنایی با هریک از مفاهیم برنامه نویسی html کمک موثری است به پیشرفت شما برای نوشتن کدهای html، اين درس شما را با نحوه نمايش انواع فهرستها شامل فهرستهای مرتب (ordered) ، نامرتب (unordered) و فهرستهای تعريفی (definition lists) و تگ های مربوطه يعنی li ، ol ، ul ، dl ، dt و dd آشنا خواهد کرد.

1 1 1 1 1

html

 در این درس با مفاهیم فرمها، تگ Input، کد HTML، وروديهای Radio Buttons، وروديهای Checkboxes، تگهای فرم آشنا خواهید شد. امیدواریم پس از آشنایی با این مفاهیم گامی بلندتر برای طراحی وب سایت بردارید.

1 1 1 1 1

 HTML

در این درس با معنا و مفهوم استایل شیتها آشنا می شویم. استایل شیت در واقع راه میانبر در برنامه نویسی وب است که با تعریف الگو و فایلهای خاص از نوشتن کدهای تکراری جلوگیری می شود و به همین دلیلدر بین طراحان سایت پرطرفدار می باشد.

1 1 1 1 1

HTML

در این درس با چند اصل دیگر برنامه نویسی از جمله فارسی سازی، فارسی نویسی و استاندارد یونیکد (جزو استاندارهایی است که برای Encoding متن ها استفاده می شود.) آشنا می شوید. همچنین با متاتگ http-equiv و شناسه  dir آشنا می شوید.

آموزش کامپیوتر

آموزش کامپیوتر

آموزش مهارت های عمومی و تخصصی کامپیوتر در قالب آموزش های مرتبط با نرم افزار و سخت افزار

آموزش ویندوز

آموزش ویندوز

آموزش مهارت های نصب و کاربری سیستم عامل های ویندوز XP - 7 - 8 بصورت مبتدی و پیشرفته

آموزش آفیس

آموزش آفیس

آموزش مجموعه نرم افزار های ماکروسافت آفیس شامل ورد - اکسل - پاورپوینت - اکسس - آوتلوک

رضایت کاربران